Новини компанії
 • График работы на новогодние праздники 2021
  21.12.2020
  График работы компании на Новогодние праздники. Курьерская служба КМ Экспресс поздравляет вас с Новым годом! Пусть этот год принесет вам множество новых побед, успешных проектов, полезных связей!
 • Важно!!! Возможны задержки в доставке международных отправлений (недокументы).
  01.10.2020
  Уважаемые клиенты и партнеры! Вынуждены предупредить об увеличении сроков доставки отправлений недокументального характера по международным направлениям в связи с ужесточением карантинных мер во избежание
 • Выходной 14.10.20 День Защитника Украины
  09.10.2020
  Уважаемые клиенты и партнеры! У нас изменения в графике работы в связи с государственным праздником - Днем защитника Украины. Среда 14.10.2020 - выходной день.
 • Обновленный график работы с 01.09.20
  24.08.2020
  "KM Express UA" с 01.09.20 вводит новый график работы: Прием заказов, консультации по предоставляемым услугам, отслеживание отправления – с 09:00 до 17:00 с понедельника по пятницу. Доставка и подбор корреспонденции
Дивитися всі новини

Кур'єрська служба «КМ Експрес» готова допомогти вам в транспортуванні будь-яких вантажів по Києву, Україні і по всьому світу. Ми знаємо, як сильно турбуються відправники про збереження посилок і з яким нетерпінням чекають одержувачі дзвінка від кур'єра, а тому створили кращу кур'єрську службу, якій ви можете довіряти. Тисячі наших клієнтів вже віддали перевагу «КМ Експрес» і перейшли в категорію постійних замовників. Кількість заявок на експрес-доставку зростає щодня, і це - хороший показник якості нашої роботи.

 

Наші ціни - мабуть, одні з найнижчих в Україні і СНД. Незважаючи ні на що, ми утримуємо їх на стабільному рівні. Постійні клієнти і компанії можуть скористатися спеціальною пропозицією - для них передбачена гнучка система знижок. Хочете відправити вантаж по Україні або по всьому світу ще дешевше? Замовте доставку прямо зараз і не забудьте уточнити подробиці партнерської програми!

 

Терміни доставки вас приємно здивують- & nbsp; ми доставимо ваш вантаж по Києву протягом найближчих годин, а стандартна доставка вантажу з Києва в Варшаву займе всього 1-3 дня. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша посилка буде доставлена вчасно, цілою і неушкодженною, як якщо б ви самі вирушили за адресою отримання і вручили адресату посилку особисто в руки.

 

У вас виникли питання з приводу доставки? Співробітники кур'єрської служби «КМ Експрес» з радістю проконсультують вас і запропонують варіанти вирішення навіть найскладніших ситуацій.   Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам виконувати свою роботу на високому рівні і отримувати ваші позитивні відгуки.

 

Зв'яжіться з нами по телефону, за допомогою форми зворотного зв'язку або в офіційних спільнотах «КМ Експрес» в соціальних мережах, щоб задати питання або викликати кур'єра додому. Будемо раді зустріти вас і оформити замовлення в нашому офісі в Києві за адресою: вул. Ю. Фучіка, 19. Адреси наших представництв в інших містах за запитом.

×
×
Личное сообщение директору КМ ЭКСПРЕСС.

director@km-express.com.ua

×
Заказчик отправки
Кто оплачивает доставку
Описание содержимого отправки.

Дата
Вид услуги
Данные отправителя

Данные получателя

×