Кур'єрська служба КМ Експрес
Новини компанії
  • Доставка поліграфії з / в Росію.
    30.11.2020
    Шановні партнери та колеги! Кур'єрська служба «КМ ЕКСПРЕС» пропонує послуги з доставки комерційних вантажів поліграфії * з / в Росію. Прорахунок тарифів і терміни доставки прохання уточнювати в операторів.
Дивитися всі новини

Кур'єрська служба «КМ Експрес» готова допомогти вам в транспортуванні будь-яких вантажів по Києву, Україні і по всьому світу. Ми знаємо, як сильно турбуються відправники про збереження посилок і з яким нетерпінням чекають одержувачі дзвінка від кур'єра, а тому створили кращу кур'єрську службу, якій ви можете довіряти. Тисячі наших клієнтів вже віддали перевагу «КМ Експрес» і перейшли в категорію постійних замовників. Кількість заявок на експрес-доставку зростає щодня, і це - хороший показник якості нашої роботи.

 

Наші ціни - мабуть, одні з найнижчих в Україні і СНД. Незважаючи ні на що, ми утримуємо їх на стабільному рівні. Постійні клієнти і компанії можуть скористатися спеціальною пропозицією - для них передбачена гнучка система знижок. Хочете відправити вантаж по Україні або по всьому світу ще дешевше? Замовте доставку прямо зараз і не забудьте уточнити подробиці партнерської програми!

 

Терміни доставки вас приємно здивують- & nbsp; ми доставимо ваш вантаж по Києву протягом найближчих годин, а стандартна доставка вантажу з Києва в Варшаву займе всього 1-3 дня. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша посилка буде доставлена вчасно, цілою і неушкодженною, як якщо б ви самі вирушили за адресою отримання і вручили адресату посилку особисто в руки.

 

У вас виникли питання з приводу доставки? Співробітники кур'єрської служби «КМ Експрес» з радістю проконсультують вас і запропонують варіанти вирішення навіть найскладніших ситуацій.   Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам виконувати свою роботу на високому рівні і отримувати ваші позитивні відгуки.

 

Зв'яжіться з нами по телефону, за допомогою форми зворотного зв'язку або в офіційних спільнотах «КМ Експрес» в соціальних мережах, щоб задати питання або викликати кур'єра додому. Будемо раді зустріти вас і оформити замовлення в нашому офісі в Києві за адресою: вул. Ю. Фучіка, 19. Адреси наших представництв в інших містах за запитом.

×
×
Особисте повідомлення директору КМ ЕКСПРЕС.

director@km-express.com.ua

×
Замовник відправки
Хто оплачує доставку
Опис вмісту відправення.

Дата
Вид послуги
Дані відправника

Дані отримувача

×